CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 00:46

Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

18 Nisan Salı Kanal D ekranlarında olacak Üç Kız Kardeş dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 17-04-2023 10:37
Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM İZLE | ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM

Yeni bölümde uzun zamandır baş başa yemeğe çıkmayan Somer ile Türkan, yalnızlığın tadını çıkarıyorlar. Somer ile Türkan yeni doğacak bebeklerini de yaşadıkları duygusal dakikalarla kutluyorlar.

Yaşadığı saldırı sonrası kötü etkilenen Türkan, kendini Somer'in şefkatli kollarına bırakıyor. Türkan ile Somer baş başa kaldığı anların tadını çıkarıyorlar. Öte yandan Derya ile Mustafa evleniyor. Rüçhan ise Türkan'a ne kadar değer verdiğini dile getiriyor.

Türkan ile Somer birbirlerine duydukları aşkla yeni doğacak çocuklarının odasını boyamaya başlarlar. Öte yandan Rüçhan, Özer'in ayağını kaydırarak şirketin başına geçer. Nesrin ile tartışan Somer, onu hem torunundan hem de kızından mahrum bırakmakla tehdit eder. Nesrin ise kızı Türkan'ı Korman Ailesi'nin gerçek yüzüyle tanıştırır. Peki, Somer Türkan'ı kandırıyor mu? Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM ÖN İZLEME YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM 2. FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR