CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 01:05

Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

28 Mart Salı Kanal D ekranlarında olacak Üç Kız Kardeş dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 27-03-2023 10:59
Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. BÖLÜM İZLE | ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM

Özer tarafından terk edilen ve kapının önüne konulan Rüçhan, biçare şekilde kendini Türkan'ın evinin önünde bulur. Rüçhan'ı o halde kapısının önünde gören Türkan, ona şefkat gösterir. Sofrasını Rüçhan ile paylaşan Türkan, onu yıkamayı da eksik etmez. Sevilay ise Rüçhan ile girdiği savaşı kazanarak Korman ailesinin evine giriş yapar.

Türkan ve Somer buzları eritip yeniden birlikte olmak için çabalarken bu kez karşılarına Nesrin engeli çıkar. Türkan'ın eline boşanma davası ile ilgili mahkeme celbi ulaşınca Somer mahkemeye gitmek istemediğini ve boşanmak istemediğini söyler. Ancak Nesrin Somer'e Türkan'dan boşanması için baskı yapar. Rüçhan ise Türkan'ın kolundan tutarak Somer'den boşanmasını engellemeye çalışır.

Değişen durumları Rüçhan'ı alışık olmadığı bir hayata itmiştir. Ancak ona destek elini Türkan uzatır. Somer de Türkan'a bu durumla alakalı içini döker. Yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. BÖLÜM ÖN İZLEME YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. BÖLÜM FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 43. BÖLÜM 2. FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR