CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
27 EYLÜL Çarşamba 18:54

Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

6 Haziran Salı Kanal D ekranlarında olacak Üç Kız Kardeş dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 05-06-2023 10:13
Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 52. BÖLÜM İZLE | ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM

 

Yeni bölümde, Somer, Türkan'ın kapısından bir an bile ayrılmıyor ve ondan af diliyor. Türkan ise her şeye rağmen Somer'i affetmeye hazır olduğunu hissettiriyor. Nesrin ve Sadık çocuklarının teker teker ellerinden kayıp gitmesini seyrediyor. Kartal ise Türkan'a karşı bir şeyler hissettiğini fark ediyor.

 

Rüçhan bir erkek torunu kucağına alamamanın hayal kırıklığını yaşıyor. Sadık ve Nesrin kızlarıyla aralarında yaşananlardan doluyu huzursuz oluyorlar. Mustafa, Derya'dan okulu bırakmasını istiyor. Dönüş ise evlatlık olmanın verdiği acıyla kendini Türkan'ın şefkatli kollarına bırakıyor ve gerçek ailesini aramaya koyuluyor. Öte yandan Türkan kızının adını Defne koymaya karar veriyor ve Somer'i hemen affetmeyeceğini söylüyor.

 

Somer kendini affettirmek için Türkan'ın karşısına geçer. Türkan ise Somer'i sevmesine rağmen onu kolay kolay affedemeyeceğini söyler. Türkan, Somer'i sevdiği için onun yaptıklarından dolayı ona nefret duyduğunu söyler. Somer ise Türkan'ın onu affedeceği güne kadar kendisinden nefret etmesine de razı olduğunu söyler! Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 52. BÖLÜM ÖN İZLEME YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 52. BÖLÜM FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 52. BÖLÜM 2. FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZd

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR