CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 13:40

Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

9 Mayıs Salı Kanal D ekranlarında olacak Üç Kız Kardeş dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 08-05-2023 10:45
Üç Kız Kardeş Yeni Bölümde Neler Olacak?

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM İZLE | ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM

 

Yeni bölümde Türkan ile Somer çıktıkları mahkemede boşanıyorlar. Hem Türkan, hem de Somer ayrılığı kaldıramıyor. Türkan annesi Nesrin'in kucağında ağlarken, Somer ise teselliyi annesi Rüçhan'ın kucağında buluyor. İki isim içinde bu ayrılık bir yıkım olurken, Türkan'ın rastladığı genç ve yakışıklı adam dikkatlerden kaçmıyor.

 

Türkan'dan ayrıldığı için büyük bir pişmanlık yaşayan Somer, annesi Rüçhan'ın kucağında hüngür hüngür ağlıyor. Rüçhan ise ayrılık acısı ile yıkılan oğluna teselli vermeye çalışıyor. Ancak Somer, Türkan'ın olmadığı bir hayata olan inancını kaybediyor.

 

Birbirlerinden ayrılan Türkan ve Somer büyük bir pişmanlık yaşıyor. Türkan, Somer'e olan aşkından gözyaşlarına boğuluyor. Öte yandan Somer hislerini belli etmemeye çalışsa da, Türkan'ı gizli gizli izleyip ağlıyor. Üç Kız Kardeş yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM ÖN İZLEME YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ 49. BÖLÜM 2. FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D ÜÇ KIZ KARDEŞ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR