CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 00:23

Tamer Semih Kurt, Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel
Giriş Tarihi : 20-04-2023 16:50
Tamer Semih Kurt, Ramazan Bayramı Mesajı

Türkiye Gençlik Vakfı Ceyhan İlçe Temsilcisi Tamer Semih Kurt, Ramazan Bayramı nedeniyle CRT de yayınladığı kutlama mesajında şunlara yer verdi:
“Sevgili Ceyhanlı hemşehrilerim toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren, dayanışma ve hoşgörü ortamıyla bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Bayramlar, toplum olarak bizleri bir arada tutan, gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı özel günlerimizdir.Birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dargınlık ve küskünlüklerimizi unutturan bir bayrama daha hep ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu bayramın'da ortak değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkarak, manevi duyguların en üst seviyede hissedileceği şekilde kutlanacağından hiç kuşkum yok.
Ülkemiz son yıllarda zor süreçlerden geçmekte. Covid-19 salgının ardından yaşadığımız deprem felaketi hepimize çok zor ve acı günler yaşattı.Depremde binlerce insanımızı kaybettik.Birçok insanımız evsiz kaldı.İlk günden bu yana Ceyhalılar olarak, depremde zarar gören vatandaşlarımıza destek olmaya devam ediyor, yaraları birlikte sarmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.
Toplumun tüm kesimlerini birbiriyle kaynaştıran, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine önemli katkı yapan bu özel günün ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini; savaşların ve kavgaların yerini, hoşgörü ve barışa bırakmasını temenni ediyorum.
Yoksulların, kimsesizlerin hatırlanıp; küskünlerin ve kırgınların barıştığı; sevgi ve dostlukla, birlik - beraberlik içerisinde, huzurla geçireceğimiz bir bayram dileğiyle tüm hemşehrileriminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum"

AdminAdmin

YORUMLAR