CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
09 HAZİRAN Cuma 23:54

ÖMER ARSLAN'DAN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Güncel
Giriş Tarihi : 19-05-2023 21:40
ÖMER ARSLAN'DAN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

ÖMER ARSLAN'DAN 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Ceyhan Sevdalısı işinsanı Ömer Arslan,19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 işinsanı Ömer Arslan,CRT MEDYA ya yaptığı açıklamada; “Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, Başta Saygıdeğer Ceyhanlılar ve tüm Ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.
19 Mayıs 1919, Aziz Türk Milletinin  işgal güçlerine başkaldırdığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde milli egemenliğe dayanan, tam bağımsız bir devlet kurma kararının hayata geçirildiği, var olma mücadelesinin ilk kıvılcımının atıldığı gündür.  
Büyük bir inanç, azim ve kararlılıkla Atatürk'ün önderliğinde sürdürülen bu mücadele imkânsızlıklara rağmen zaferle sonuçlanmış ve millet egemenliğine dayanan, muasır medeniyet seviyesinin üstüne ulaşmayı kendisine temel hedef olarak benimseyen modern ve bağımsız bir devlet olan Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. 
Kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin gelişerek yükselmesinin ancak Türk gençliğinin çalışkanlığı ve azmiyle başarılabileceğini düşünen Atatürk, Cumhuriyetimizin muhafazası ve savunulması görevini, her zaman inandığı ve en çok güvendiği Türk gençliğine vermiştir.  
Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor; geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve siz değerli Ceyhan’lı hemşerilerimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum".

AdminAdmin

YORUMLAR