CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
28 ŞUBAT Çarşamba 11:07

ÖMER ARSLAN, TERÖR EYLEMİNİ KINIYARAK, BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Ceyhanlı iş insanı Ömer Arslan, İstanbul’da yaşanan terör saldırısını kınayarak, hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralı yurttaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu

Anasayfa
Giriş Tarihi : 15-11-2022 00:23   Güncelleme : 15-11-2022 00:23
ÖMER ARSLAN, TERÖR EYLEMİNİ KINIYARAK, BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

Ceyhanlı iş insanı Ömer Arslan, İstanbul’da yaşanan terör saldırısını kınayarak, hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralı yurttaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Türkiye’nin büyük ve güçlü bir ülke olduğunu ifade eden Ömer Arslan, “Ülkemizin metropol ili İstanbul’da ülkemizi karıştırmak, birliğimizi, beraberliğimizi bozmak isteyen ve gücümüzü kıskananlar tarafından hain bir saldırı düzenlendi. Milletimizi derinden üzen bu olayda 6 yurttaşımız ne yazıkki yaşamını kaybetti, 81 yurttaşımız yaralandı. Kahreden olay sonrası güvenlik güçlerimizin hassasiyetle konuyu çözüme kavuşturması bir nebze de olsa içimizdeki yangını dindirmiştir. Ülkemizde de bu tür insanlık dışı terör saldırıları düzenleyerek huzurumuzu bozmaya çalışanları esefle kınıyor, hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralı vatandaşlarımıza şifa diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun, Rabbim bir daha böyle acıları ülkemize ve milletimize yaşatmasın” ifadesini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR