CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
27 EYLÜL Çarşamba 16:55

İYİ PARTİ CEYHAN İLÇE TEŞKİLATI KONGREYE HAZIR

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yaklaşan 2023 seçimleri öncesi kongre kararı vermesinin ardından İyi Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı da kongre kararı aldı

Anasayfa
Giriş Tarihi : 22-11-2022 16:30   Güncelleme : 22-11-2022 16:30
İYİ PARTİ CEYHAN İLÇE TEŞKİLATI KONGREYE HAZIR

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yaklaşan 2023 seçimleri öncesi kongre kararı vermesinin ardından İyi Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı da kongre kararı aldı.

Kongre kararının ardından İyi Parti Ceyhan İlçe Teşkilatında'da seçim takvimi netleşti.İyi Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı delege listesinin 18 Kasım günü teşkilat binasının panosunda yayınlanmasının ardından,dün ilçe seçim kuruluna kesinleşmiş listeyi teslim etti.
İyi Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı 26-11-2022 Cumartesi günü saat 09:00-17.00’da Murat Göğebakan Kültür Merkezinde, kongre yapma kararı aldı.

SEDAT AKKUŞ YENİDEN ADAY

İyi Parti Ceyhan İlçe Teşkilat Başkanı Sedat Akkuş, 26-11-2022 Cumartesi günü kongrede yeniden aday olduğunu CRT ye açıklarken, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “İyi Parti Genel İdare Kurulunun kongre sürecini başlatmasının ardından,bizde Ceyhan ilçe Teşkilatı olarak, karar neticesinde ilçemizde 26-11-2022 Cumartesi günü Saat
09:00-17.00’arasında Murat Göğebakan Kültür Merkezinde, ilçe başkanlığı kongresi yapılacak olup, delege listeleri teşkilat binamızda askıya çıkarıldı. Bu netice de kongre de şerefle yürütmekte olduğum İyi Parti Ceyhan İlçe Başkanlığına yeniden adayım.
Tüm Partilileri kongreye bekliyoruz"dedi.
İYİ Parti ilçe Başkan yardımcıları,yönetim Kurulu üyeleri,Kadın Kolları Başkanı Nazife Aydın Güven ve yönetim Kurulu Parti binasına gelerek,Başkan Sedat Akkuş'un yanındayız"dediler.
Kongrelerde her ne kadar seçme ve seçilme faaliyetleri yapılıyor olsa da, birlik ve beraberlik içerisinde, büyük bir dayanışma kültürü ve demokratik olgunlukla gerçekleştirileceğini vurgulayan Başkan Akkuş,"Yapılacak olan ilçe kongremizin,Ceyhan’ımıza, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR