CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 01:36

İŞ İNSANI ÖMER ARSLAN’DAN ANLAMLI BAYRAM MESAJI

Güncel
Giriş Tarihi : 21-04-2023 08:53
İŞ İNSANI ÖMER ARSLAN’DAN ANLAMLI BAYRAM MESAJI

İŞ İNSANI ÖMER ARSLAN’DAN ANLAMLI BAYRAM MESAJI 

Ceyhan’da yaptığı çalışmalarla gündemden düşmeyen hayırsever iş insanı Ömer Arslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayarak Ceyhanlıların bayramını kutladı.

Siyaset üstü performansla, karşılıksız, memleket ve Ceyhan Sevdasıyla çalıştıklarını belirten Arslan Grup İşletmecisi, iş insanı Ömer Arslan, “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en üst seviyede yaşadığımız bir Ramazan Ayı'nı geride bırakırken, bayrama erişmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar gönül köprüsüdür, muhabbet bağıdır. Bayramlar yürek coşkusudur, kaynaşmaktır, buluşmaktır. Bayramlar yardımlaşmanın ve dayanışmanın, huzurun, sevincin, barışın ve kardeşliğin öne çıktığı özel ve güzel günleridir. Bu mübarek Ramazan Ayı bizim için diğer yıllara göre daha yoğun ve maneviyatı büyük bir ay olarak geçti. Çünkü bu yıl mübarek Ramazan Ayı boyunca sadece Ceyhanlı ihtiyaç sahibi hemşerilerimiz değil, depremzede kardeşlerimizi de yalnız bırakmadık. Yaralarına bir nebze olsun merhem, sofralarına aş, yüklerine katkılarımızla yoldaş olmaya çalıştık. Orucumuzu onlarla açtık, dualarımızda tüm yurttaşlarımızın sağlık ve huzurunu, depremde ailelerini kaybedenlere sabır, evini kaybedenlere yuva teminni ettik” dedi.

Arslan, “Ramazan Bayramının birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, sevgi, saygı, kardeşlik duygularımızın artmasına, paylaşmanın önemine, mevki ve makam sevdalılarının değil, gönül adamlarının, hemşerilerinin derdiyle dertlenen yiğitlerin, komşusu açken kendisi tok yatmayan ümmetin çoğalacağı nice güzel bayramlar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum, güzel ilçemin insanlarına sevgi ve selamlarımı gönderiyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR