CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
21 EYLÜL Perşembe 18:04

İŞ İNSANI ÖMER ARSLAN’DAN ANLAMLI ANNELER GÜNÜ MESAJI

Güncel
Giriş Tarihi : 15-05-2023 00:11
İŞ İNSANI ÖMER ARSLAN’DAN ANLAMLI ANNELER GÜNÜ MESAJI

İŞ İNSANI ÖMER ARSLAN’DAN ANLAMLI ANNELER GÜNÜ MESAJI 

Ceyhan’da yaptığı çalışmalarla gündemden düşmeyen hayırsever iş insanı Ömer Arslan,Anneler günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak Ceyhanlıların Anneler gününü kutladı.

Ceyhan Sevdalısı Ömer Arslan, anne sevgisinin sevgilerin en büyüğü ve en kıymetlisi olduğunu,
Ahlak ve namus deyince sadece kadından konuşmaya başlayan herkes,ahlaksız ve namussuzdur.Tüm annelerimizin,anneler gününü kutluyorum.
Yanlışı gören ve bilen ama doğruları savunan.
İçimizdenbiri söyledi. 

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Arslan, toplumu şekillendiren en değerli varlıkların anneler olduğuna vurgu yaptı. Hadis-i Şerif’te de belirtildiği gibi cennetin ayaklarının altına serildiği nadide varlıkların anneler olduğunun altını çizen Ömer Arslan, şunları söyledi: “Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan en değerli kıymetlerimiz olan annelerimize yılın bir günü değil, ömrümüz boyunca minnet borcumuz olduğunu asla unutmamalıyız. Karşılıksız sevgi, şefkat ve merhametle bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük pay sahibi olan annelerimiz, en değerli varlıklarımızdır.Bu duygularla, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele verirken, şehitlik mertebesine ulaşan kahramanlarımızın annelerinin ellerinden öpüyor, tüm annelerimizin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutluyor, eşleri ve çocuklarıyla birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.” 

AdminAdmin

YORUMLAR