CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 01:13

EROL KAHRAMAN, “DAVAM VE MİLLETİM İÇİN, ER-OL-DUM,”

Güncel
Giriş Tarihi : 22-03-2023 20:30
EROL KAHRAMAN, “DAVAM VE MİLLETİM İÇİN, ER-OL-DUM,”

EROL KAHRAMAN, “DAVAM VE MİLLETİM İÇİN, ER-OL-DUM,”

Ceyhan’ın sevilen iş insanı Erol Kahraman, AK Parti Adana Milletvekili Aday Adaylığını açıklarken, davası ve şehri için yaptığı mücadeleyi şu cümlelerle ifade etti, “Bize bugüne kadar ‘ER OL!’ Dediler, ER OLDUK. Partimiz için ‘Nefer Ol’ dediler nefer olduk. Biz dünde EROL’duk bugünde EROL’uz” dedi.

Sarımazı Mahallesi eski Belediye Başkanı, ilçeye büyük yatırımlar kazandıran sevilen iş insanı Erol Kahraman, ilçesi ve şehrini temsil etmesi yönünde talepleri yine geri çevirmeyerek adaylık başvurusu yaptı. Parti binasında yaptığı açıklamada gündeme ve siyasete dair değerlendirmeler yapan Kahraman, “Devletin yanında durmanın günü bugün değilse ne zamandır? Dünyanın yükünü omuzlarında taşırken, tüm dünya mazlumlarının akla gelen ilk çaresi olan liderimiz Tayyip Erdoğan’ın yanında durmanın günü bugün değilse ne zamandır?” Neden bugün diye soranlara cevabımız o dur ki; bize bugüne kadar Er OL! Dediler ER OLDUK. Partimiz için Nefer Ol dediler nefer olduk. Biz dünde EROL’duk bugünde EROL’uz.
Gönlümüz ister ki Ceyhan’ı temsil edelim her sorununa koşturalım halkın gözünde KAHRAMAN olalım. Ama öyle bir kahraman olalım ki zalimler değil mazlumlar sevinsin, kötüler değil iyiler sevinsin. Öyle bir kahraman olalım ki kendimiz değil her türlü hizmete layık halkımız sevinsin. Bizi büyüten bize er olmayı öğreten atalarımın asil kanı ile kahraman milletimin emrinde olmaktan başka bir dileğim yoktur. Asil milletimin ferdi olan Kıymetli Hemşerilerim, Toroslarda dumanımız tütecek bu devlet bölünmeyecektir. 14 Mayıs timsah gözyaşları döken sahte gözyaşlarının sahiplerinin sandığa gömüldüğü gün olacaktır. Bu seçimi sıradan bir seçim olarak görmek gafletinden çıkmak ve devletimize sahip çıkmak her onurlu vatandaşımızın asli görevidir. Bu asil görevi layığı ile yerine getiren her bir yol arkadaşımıza selam olsun. Geleceğin Türkiye’sinde Ceyhan’ın haklı yerini alması için dişi ile tırnağı ile çalışan asil milletimizin her bir ferdine selam olsun” ifadesini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR