CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 00:15

Dokuz Oğuz Yeni Bölümde Neler Olacak?

11 Mart Cumartesi FOX ekranlarında olacak Dokuz Oğuz dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 10-03-2023 10:58
Dokuz Oğuz Yeni Bölümde Neler Olacak?

FOX DOKUZ OĞUZ 4. BÖLÜM İZLE | DOKUZ OĞUZ 4. BÖLÜM | FOX DOKUZ OĞUZ YENİ DİZİ | DOKUZ OĞUZ KONUSU

11 Mart Cumartesi günü 4. bölümüyle yayında olacak Dokuz Oğuz dizisinin, Oğuz Timi, kaçırılan yedi Kaşkay Türk’ü genci teröristlerin elinden kurtarırken, Batur Yüzbaşı sonunda karşı karşıya kaldığı Behram Sabo’dan kardeşi Tuncay’ın intikamını alır. Bu arada karargâha ulaşan yeni bir bilgi, şehit Üsteğmen Tuncay Karanlık’la ilgili çok önemli bir gerçeği ortaya çıkarır. Bu gerçek; Tomris Albay ve Bozkır General’i dehşete düşürürken Batur’un hayatı için yeni bir dönemi başlatacaktır.

Lee’yi Türk Askeri’nin elinden almaya kararlı olan Tara ise zaman kaybetmeden yaptığı planı Ankara’da devreye sokar. Diğer tarafta karargâha Kerkük’te bir Türk köyüne saldırı düzenleneceğine dair bir ihbar gelir. Tomris Albay bu bilgiyi hemen doğrulamaya çalışırken, bölgede köye en yakın olan Oğuz Timi’ni harekete geçirir. Yüzbaşı Batur komutasındaki Oğuz Timi hızla köye ulaşıp, teröristleri bertaraf ederken, tehlikenin boyutu beklenmedik bir şekilde değişecektir… Dokuz Oğuz yeni bölüm fragman linkine ve Dokuz Oğuz ile ilgili daha fazla bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 

FOX DOKUZ OĞUZ 4. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FOX DOĞUZ OĞUZ 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FOX DOKUZ OĞUZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FOX DOKUZ OĞUZ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR