CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
27 EYLÜL Çarşamba 19:04

CEYHAN’DA VATANDAŞIN GÖNLÜNDEKİ BAŞKAN

Güncel
Giriş Tarihi : 08-06-2023 22:47
CEYHAN’DA VATANDAŞIN GÖNLÜNDEKİ BAŞKAN

CEYHAN’DA VATANDAŞIN GÖNLÜNDEKİ BAŞKAN 

Ceyhanlı hayırsever iş insanı Ömer Arslan, köy ve mahalle gezilerine aralıksız devam ediyor. Yapılan davetler üzerine ev toplantıları ve ziyaretler gerçekleştiren Arslan için Vatandaşlar “Makam sahibi çok gerçek başkan yok! çıkarsız  menfaatsiz gönüllerin başkanı Ömer Arsalan” ifadelerini kullandılar.

Hemşehrilerinin talepleri üzerine her hafta iki ayrı mahallede ziyaretler yapan iş insanı Ömer Arslan, davetler üzerine evlere konuk olarak düşüncelerini aktarıyor, talepleri dinliyor, çalışmaları hakkında bilgi veriyor. Tarafsızlığını koruyarak seçimden önce önerileride dikkatlice dinleyip değerlendiren Arslan, “Siyaset bir araçtır, memleketimizin liyakatlı dürüst insanlara ihtiyacı var. Yaptığım yardımların konuşulmasından çok örnek teşkil etmesini umut ediyorum. Önce Rabbimizin rızasını alabildik mi bunu sorgulamamız gerekir. Sonra vatandaşlarımızın istekleri ve talepleri başımızın üstüne, onlarında gönlüne girebildiysek ne mutlu bize! bugün bu davetler bunun en güzel karşılığıdır. Biz karşılıksız yardımlar yaptık, yurtdışımızın yanında olduk, vatandaşlarımız bizim duruşumuzu, şehrimize karşı verdiğimiz mücadeleleri gördü. Bugün çıktığımız bu yolda, iyi ve düzgün insanlarla beraber olmak, onları bir araya toplamak amacımız. Bugün bir makam sahibi değiliz, lütfedip ‘başkanım’ diyerek karşılıyorlar, toplantılar düzenleyip davet ediyorlar, düşüncelerini ve sevgilerini paylaşıyorlar. Bu birlikteliğin, sevginin, hoşgörünün ve gayretin üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk yoktur. 
El ele, gönül gönülle çoğalmaya memleketimiz ve şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

Yaptığı yardımlarla, düğün, cenaze ziyaretleriyle gündemden düşmeyen Arslan için vatandaşlar, “Dürüst ve mert adam, ne zaman çağırsak geliyor, bir derdimiz olduğunda ekibiyle yanımızda. Makamı olmadığı halde şehri için gayret ediyor, insanlık için çalışıyor. Bu şehrin düzgün ve çalışkan insanlara ihtiyacı var, makam için değil insan için çalışan mert adamlara ihtiyacı var. Makam sahibi çok gerçek başkan yok! Bize göre Ömer gönüllerin başkanı” ifadelerini kullandılar.

AdminAdmin

YORUMLAR