CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 14:23

CEYHAN SEVDALISİ İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PAKSOY’DAN İFTAR PROGRAMI

Güncel
Giriş Tarihi : 31-03-2023 16:14
CEYHAN SEVDALISİ İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PAKSOY’DAN İFTAR PROGRAMI

CEYHAN SEVDALISİ İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI PAKSOY’DAN İFTAR PROGRAMI

İYİ Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Gik Üyesi Ümmü Gül Paksoy'un Öz Urfa Sofrasında düzenlemiş olduğu iftar yemeği programı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.
Nezih bir mekan ve atmosferde,birbirinden seçkin simalarla kalabalık bir topluluk, ülkemizin geleceğine daha umutlu ve cesaretle bakmanın onurunu yaşadılar.
Milletvekili aday adayı Ümmü Gül Paksoy,
konukları kapıda tek tek karşıladığı gibi,
masaları da, tek tek gezerek,gönülleri fethetti.
İlçe önetimi, İYİ Parti Milletvekili Aday Adayları'nın, parti üyelerinin hep bir arada bulunduğu iftar yemeği programında konuşma yapan; İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Ümmü Gül Paksoy, birlik ve beraberlik içinde her şeyin iyi olacağını ifade ederken duygu dolu anlar yaşadı.
Paksoy,"Tek isteğimiz halkın vekili olmak.Neden Milletvekili adayı oldum Adana’ya hizmet etmek için, tek düşüncem, halkımızın içine gitmek, halkımızla buluşmak, onların sorunlarını dinlemek, onların vekili olmak.Halkın vekili olmak, İYİ Parti olarak,tek istediğimiz halkın vekili olmak, halk da bunu istiyor.Ben aday olayım olmayayım önemli değil önemli olan İYİ Partidir.İnşallah Ceyhanlı bir kardeşiniz de vekil olur inşallah” ifadelerini kullandı.
Konuşmalarından sonra herkese teşekkür eden Paksoy'dan sonra,Din görevlisinin yaptığı iftar duası ile program sona erdi.

AdminAdmin

YORUMLAR