CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 14:26

CEMAL İNCESOYLUER SON YOLCULUĞU UĞURLANDI.

Güncel
Giriş Tarihi : 16-03-2023 16:55
CEMAL İNCESOYLUER SON YOLCULUĞU UĞURLANDI.

CEMAL İNCESOYLUER SON YOLCULUĞU UĞURLANDI.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer hayatını kaybetti.
Bir süre önce rahatsızlanan ve Tokat’ta yoğun bakımda tedavi gören Cemal İncesoyluer, bu sabaha karşı hayata gözlerini yumdu.
Cemal İncesoyluer için ilk tören Tokat Gazeteciler Cemiyeti önünde düzenlendi. Incesoyluer,  Tarihi Ali Paşa camiinde kılınan namazdan sonra Erenler Mezarlığında toprağa verildi. Törene Tokat Vali Yardımcısı Osman Sarı, TGF Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir ile TGF Genel Başkan yardımcısı Rüstem Kaya Tepe, meslektaşları, akrabaları ve yakın dostları da katıldı.

CEMAL İNCESOYLUER KİMDİR?

Türkiye Gazetecilere Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer 1961 Tokat doğumlu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Tokat’ta tamamladı. İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi’nde okudu. 1979 yılında musahhih (düzeltmen) olarak İstanbul’da gazeteciliğe başladı. 16 yıl boyunca İstanbul’da çeşitli gazetelerde çalıştı. Tokat’ta 4 yıl boyunca rahmetli Recep Yazıcıoğlu’nun basın danışmanlığını yaptı. Burada yerel gazetede yazı işleri müdürlüğü yaptı. İncesoyluer Milli İrade gazetesinin ve Kanal 101 haber portalının yayın yönetmenliğini yürütüyordu.
Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti  ve CRT MEDYA Olarak,Başkanımıza Allah'tan Rahmet Kederli Ailesine ve Sevenlerine başsağlığı ve Sabırlar diliyoruz.

AdminAdmin

YORUMLAR