CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 00:39

Camdaki Kız Yeni Bölümde Neler Olacak?

13 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında olacak Camdaki Kız dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 12-04-2023 15:04
Camdaki Kız Yeni Bölümde Neler Olacak?

KANAL D CAMDAKI KIZ 74. BÖLÜM İZLE | CAMDAKI KIZ 74. BÖLÜM | CAMDAKI KIZ YENİ BÖLÜM

13 Nisan Perşembe günü 74. bölümüyle yayında olacak Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde Hayri'nin evli ve çocukları olduğunu öğrenen Nalan adeta yıkılmıştır. Yaşananları hazmetmeye başlayan Nalan, Hayri'yi silmeye çalışır. Öte yandan Nalan'ı seven Hayri karısını boşanmaya ikna etmeye çalışır. Hayri'nin karısı ise boşanmaya yanaşmaz. Nalan'ın yaşananlar karşısında Hayri'yi unutup unutamayacağı ise merak konusu.

Türkan’ın itirafı Nalan’la Hayri’nin arasının daha çok gerilmesine sebep olur. Nalan, Hayri’yi hala sevmesine karşın ondan uzak durmaya çalışır ama Türkan’ın Nalan’ı arayıp yardım istemesi işleri zorlaştıracaktır.

Billur’la Muzo ise Nalan’ın tekrar Hayri’ye dönmemesi için iş birliği yapmaya devam ederler. Sedat, kendisi için yeni bir adım atmayı başarır. Hayri, Türkan’la boşanmaya kararlıdır ancak boşanma kağıtlarıyla eve geldiğinde bir sürprizle karşılaşır. Camdaki kız yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D CAMDAKI KIZ 74. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D CAMDAKI KIZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D CAMDAKI KIZ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR