CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
09 HAZİRAN Cuma 23:36

BAŞKAN PESOK 'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI...

Güncel
Giriş Tarihi : 19-04-2023 20:43
BAŞKAN PESOK 'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI...

BAŞKAN PESOK 'DAN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI...

Ceyhan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Pasok, Ramazan Bayramı öncesi CRT de yayınladığı mesajında başta Ceyhan halkı olmak üzere tüm Türk İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Başkan Pesok,“Bu Mübarek Ramazan Bayramı vesilesiyle Canlarını bu topraklar için veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.Bu duygu ve düşüncelerle hep birlikte, sevgi dolu, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun” dedi.
Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Pesok, “Mübarek Ramazan Bayramının bütün İslam alemine ve Yüce Türk Milletine bolluk, bereket ve sağlık, barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Yönetim kurulu Üyelerimizin, Ceyhanlıların,Öğrencilerimizin,halkımızın ve Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR