CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 01:00

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı Yeni Bölümde Neler Olacak?

28 Nisan Cuma TRT 1 ekranlarında olacak Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 27-04-2023 10:32
Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 15. Bölümde neler olacak? Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı yeni bölüm özet

 

Yeni bölümü merakla beklenen dizi Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 28 Nisan Cuma 15. Bölümüyle TRT 1’de! Yeni bölümde Barbaros Hayreddin Paşa,  Barbaros Hayreddin ve reisleri Himara Kalesi seferinde kurulan tuzağın üstesinden geldikten sonra gizlice kaleye varmanın planını yaparlar Dorya’nın yenilmesiyle kendi itibarının da yerle bir olacağının farkında olan Şarlken, Himara Kalesi’ne gitmeye karar verir.

Salih Reis de bu seferden geri kalmak istemez ve Şarlken’le beraber yola koyulur. Payitaht’ta kalan Derviş ise İskender Çelebi’yi öldürenin Pargalı İbrahim Paşa olduğunu ispatlayacak delili bulur. Ancak bu delilden Şahsuvar da haberdar olur ve Pargalı İbrahim Paşa’ya iletir.

Derviş ve Ayas Paşa ise artık İbrahim Paşa’nın sonunun geldiğini düşünmektedir. İki taraf da son ana kadar mücadeleden kaçınmayacaktır. Barbaros Hayreddin fetih için geldiği Himara’da Kemankeş Paşa’nın Şarlken’in elinde esir olduğu gerçeğiyle yüzleşir.

Turgut Reis ve leventlerinin de katılmasına rağmen sayıca yetersizlerdir hala. Kemankeş Paşa’nın da Şarlken’in elinde olması Barbaros Hayreddinlerin işini daha zorlaştırmıştır. Ancak Sultanın fermanı gereği fethi mümkün kılacak bir plan yapmaları da şarttır. Luna ise Himara’ya varır varmaz adanın nerede olduğunu öğrenmek için haritayı aramaya başlar. Luna’yı zor bir görev beklemektedir. Üstelik Barbaros’la yüzleşmekten de kaçamayacaktır.

Turgut Reis ve leventleriyle beraber Şarlken’e esir düşen Barbaros Hayreddin, Himara Kalesi’nin zindanından muzaffer bir komutan olarak çıkmanın yolunu arayacaktır. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI 15. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI 15. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI TÜM BÖLÜMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR