CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 00:00

Aldatmak Yeni Bölümde Neler Olacak?

13 Nisan Perşembe ATV ekranlarında olacak Aldatmak dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 12-04-2023 15:07
Aldatmak Yeni Bölümde Neler Olacak?

ATV ALDATMAK 26. BÖLÜM İZLE | ALDATMAK 26. BÖLÜM | ATV ALDATMAK YENİ BÖLÜM

13 Nisan Perşembe günü 26. bölümüyle yayında olacak Aldatmak dizisinin yeni bölümünde Güzide, Tarık'ı öldürmeye teşebbüs ile suçlandığını duyunca şaşkınlık içinde kalır. Bütün süreci olgunlukla karşılasa da perde arkasındaki asıl suçlu Yeşim'i hafife almamalıdır.

Babalarının ikiyüzlülüğüyle bir kez daha karşı karşıya gelmek üzere olan Oylum ve Ozan, aynı zamanda kendi sorunlarında boğulmaktadır. Hamile olduğunu öğrenen Oylum kendini hazır hissetmese de Behram'ın duyguları bambaşkadır. Zeliş'e her geçen gün daha fazla kapılmakta olan Ozan ise ilk kez sevdiği kadının arkasından iş çevirmek zorunda kalacaktır.

Yeşim'in akıl oyunları Tarık'ın kafasını allak bullak ederken, beklemediği birinin planlarını bozması sinirlerini alt üst eder. Tarık'ın entrikaları arasında hapsolmuş Sezai ise ziyaretine gelen sürpriz bir isim sayesinde özgürlüğüne bir adım daha yaklaşır. Aldatmak yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

ATV ALDATMAK 26. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ATV ALDATMAK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ATV ALDATMAK TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR