CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 13:37

Al Sancak Yeni Bölümde Neler Olacak?

16 Mart Perşembe TRT 1 ekranlarında olacak Al Sancak dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 15-03-2023 10:36
Al Sancak Yeni Bölümde Neler Olacak?

TRT 1 AL SANCAK 7. BÖLÜM İZLE | AL SANCAK 7. BÖLÜM | AL SANCAK YENİ BÖLÜM

16 Mart Perşembe günü 7. bölümüyle yayında olacak Al Sancak dizisinin yeni bölümünde Sacit Komutan'ın Nadia'ya olan güveni sarsılmış olsa da Ali her şeye rağmen Nadia'yı savunur. Öte yandan Mithat Sargon herkesin gündemindedir, Nadia ise Mithat'la yüzleşmek ister.

Ali, Nadıa'yı savunuyor Ali, Kosova'dan yaralı dönen Nadia'yı ihtimamla iyileştirmeye çalışır. Diğer yandan da ondan Mithat Sargon ve Ahtapot yapılanmasıyla ilgili bilgi almak ister. Sacit Komutan'ın Nadia'ya olan güveni zedelenmiştir. Ali her şeye rağmen canını tim için ortaya koyan Nadia’yı savunur. Nadia ve Mithat yüzleşecek mi? Tuzağa düşüp açığa çıkan Nadia ise yeni bir hamlede bulunarak kartları açık oynamaya karar verir. Mithat'ı yüzleşmeye davet eder. Mithat Sargon herkesin odağında!

Herkesin gündeminde ve odağında tek bir isim vardır. Mithat Sargon... Ali, Atilla'nın şehit düştüğü operasyonu ayrıntılarıyla hatırlamaya çalışır. Zihninde katilin bulanık silueti, kalbinde Atilla'nın hatırası vardır. Sedef ise savcının Mithat'ı salıvermek için dayandığı hukuki boşluğu tespit eder ve kararlılıkla üzerine gider. Savcı, ahtapot tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır.

Ahtapotun hedefinde binlerce masum var! Pençe Timi bu saldırının önüne geçebilecek mi? Ahtapot, dağılan itibarını toparlamak için Mithat'ın kumandasında büyük bir eyleme hazırlanmaktadır. Plan adım adım uygulamaya koyulurken saatler Cuma namazı vaktine kurulur. Pençe Timi, binlerce masumun ölümüyle sonuçlanacak saldırıyı bertaraf etmek için yola çıkar. Al Sancak yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

TRT 1 AL SANCAK 7. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT 1 AL SANCAK SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TRT 1 AL SANCAK TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR