CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 13:13

AK PARTİLİLER CEYHAN SEVDALISI DİNÇER DİNÇ DİYOR...

Güncel
Giriş Tarihi : 24-03-2023 00:09   Güncelleme : 24-03-2023 10:59
AK PARTİLİLER CEYHAN SEVDALISI DİNÇER DİNÇ DİYOR...

AK PARTİLİLER CEYHAN SEVDALISI DİNÇER DİNÇ DİYOR...

AK Parti'de, 13 Mart'ta başlayan milletvekili aday adaylığı başvuru süresi,sona erdi.Dinçer Dinç hazırlıklarını tamamlayıp,beklemeye başladı.

AK Parti Genel Merkezi ile il Başkanlıklarına başvuran milletvekili aday adayları için 25 Mart Cumartesi günü teşkilat temayül yoklaması yapılacak.
Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ile Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyelerinden oluşturulacak alt komisyonlar, milletvekili aday adaylığı başvurularını değerlendirmek üzere çalışmalara başladı.

Bu komisyonların değerlendirmelerinin ardından nihai karar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık yapacağı üst komisyonda verilecek.

Ceyhan Sevdalısı işinsanı  AK Parti Adana  Milletvekili aday adayı Dinçer Dinç,
AK Parti Adana il Teşkilatı olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek,gönüllerde taht kurdu.


AK Parti İl Başkan Yardımcısı, Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi, Ceyhan Organize Sanayi müteşebbis heyeti ve yönetim kurulu kurucu üyesi Zirai İlaç ve Tohum Bayii Ziraat Mühendisi Dinçer Dinç'in tam bir Adana ve Ceyhan Sevdalısı olduğunu belirten AK Partililer,"
Temaülde başta Dinçer Dinç olmak üzere,Ceyhanlı aday adaylarına oy vereceğiz.
Dinçer Dinç bugünlere,dün yada, bugün çıkmadı 8 yıl önce AK Parti Ceyhan ilçe teşkilatında bizlerle başladığı siyaset de,
eğilmeden,bükülmeden dimdik durdu.Her zaman halkın arasında hizmetkar oldu.Ceyhan'da olduğu gibi Adana il Başkan yardımcılığı görevinde hep yanımızda oldu.Bizde bunları göz önünde bulundurararak,vefa borcumuzu ödemek için Sonuna kadar Dinçer Dinç'le beraberiz"dediler.

DİNÇER DİNÇ,"BAŞLASIN TÜRKİYE YÜZYIL'I" 

8 yıl önce Ceyhan'da başladığım hizmetkarlık 2019 yılından bugüne kadar yürütmekte olduğum İl  yönetim kurulu üyeliğimi ve il teşkilat başkan yardımcılığı görevinden, 28. Dönem Milletvekilliği Aday adaylığı için istifa edip,başvuru dilekçemi İl Başkanımız Sayın mehmet Ay‘a teslim ettim.Görev yaptığım arkadaşlarımla helâlleştim.
Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek ve Türkiye yüzyılına mührümüzü vurmak için var gücümüz ile çalışacağız.
Allah çıktığınız bu yolda bizleri mahçup etmesin"dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR