CRTHABER.COM | Crt Haber | Ceyhan Haber
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 14:20

Aile Yeni Bölümde Neler Olacak?

21 Mart Salı Show TV ekranlarında olacak Aile dizisinde neler olacak? Hadi gelin birlikte göz atalım... Youtube fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

DİZİ/FİLM
Giriş Tarihi : 20-03-2023 11:40
Aile Yeni Bölümde Neler Olacak?

Show TV Aile 3. BÖLÜM İZLE | AİLE YENİ BÖLÜM

Devin ‘in kliniğine giden Cihan ondan terapi almak istediğini söylüyor. Karsısında Cihan'ı gören Devin ona kesinlikle terapi yapmayacağını sert bir şekilde dile getiriyor. İkilinin bu gerilimli ilk karşılaşması bundan sonra olacaklar konusunda da birçok soru işaretini beraberinde getiriyor.

Aslan ve Devin manzaranın tadını çıkarırken Atilla yanlarına geldi. Aslan ailesini pis işlerden uzak tutmaya başladığını ve buna göre işlerin düzeldiğini söyledi. Atilla bu konuya anlayış gösterdi ve lafa girdi. Atilla kendisinin bütün emeğini ve bütün parasını bir dijital platforma yatırdığını söyledi. Ünlü mafya filmlerinin çok fazla izlendiğini ve getirisinin çok fazla olduğunu söyledi. Atilla buna ek olarak Soykanların ‘da belgeselini yapmak istediğini Aslan'a söyledi. Aslan bu teklif karşısında çok sinirlense de sakinliğini koruyarak Atilla’ya cevabını verdi. Yeni bölüm fragman linkine ve yeni bölüm ile ilgili daha fazla bilgiye haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

SHOW TV AİLE 3. BÖLÜM FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV AİLE 3. BÖLÜM 2. FRAGMAN YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV AİLE 3. BÖLÜM ÖN İZLEME YOUTUBE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV AİLE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SHOW TV AİLE TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra Küçük (Web)Zehra Küçük (Web)

Zehra Küçük

YORUMLAR